MERGINOS IR TECHNOLOGIJOS. VERSLUMO IR LYDERYSTĖS UGDYMAS, PANAUDOJANT IKT

Šiandien aukšto lygio profesionalės moterys jau nieko nestebina, tačiau norint tapti bet kurios srities profesionale reikia pradėti ruoštis jau mokyklos suole. Ypatingą vaidmenį jaunų žmonių lyderystei, konkurencingumui turi verslumo bei IT žinios ir įgyti įgūdžiai.

Jau treti metai, kai mes kviečiame moksleives aktyviai dalyvauti įvairiuose ES inicijuotuose renginiuose „GIRLS IN ICT DAY” proga, o šiais metais prašome atvykti į Verslumo ir lyderystės pamokas, kurios organizuojamos š. m. balandžio 25 d. Kaune, Kauno technologijos universitete.

Pažadame Jums įdomių susitikimų su IT atstovėmis, naudingos informacijos apie karjeros planavimo galimybes IT sektoriuje bei verslumo mokymus, o taip pat malonių staigmenų ir prizų!

Renginio metu KTU JKM vadovė dr. Danguolė Rutkauskienė Jus supažindins su inovatyvaus papildomo ugdymo galimybėmis, o verslumo pagrindus pagelbės įgyti dr. Irena Patašienė naudojant su kitais KTU autoriais sukurtą internetinį imitacinį verslo žaidimą „Kietas riešutas“. Šios edukacinės priemonės pirmoji versija autorių buvo sukurta prieš 20 metų. Mokymų metu žaisdami įgysite ne tik teorinių, bet ir praktinių pradinių verslumo bei IT žinių, o šiuolaikinės virtualios aplinkos sudarys prielaidas kartu su MIT sukurti bei plėtoti virtualią bendruomenę, kurioje bus galima toliau bendradarbiauti, konsultuotis t.y. tęsti renginio metu pradėtą Jūsų kompetencijų kaupimą.

Tikimės kad šie mokymai padės skatinti Jūsų saviugdą, lyderystę, asmeninę iniciatyvą, kūrybiškumą, praplės spratimą apie verslą, supažindins su IT sprendimų taikymu kasdieninėje veikloje bei prisidės prie Jusų pasiruošimo aktyviam ir prasmingam dalyvavimui darbo rinkoje.

Registracija į renginį  http://goo.gl/n40SgC