"MERGINOS IR TECHNOLOGIJOS 2016"

Šiemet jau penktą kartą Tarptautinė Telekomunikacijų sąjunga (TTS) visame pasaulyje skelbia iniciatyvą „Merginos ir technologijos“, kurios pagrindinis siekis - keisti susiformavusias visuomenės pažiūras ir skatinti merginas domėtis informacinėmis technologijomis (IT). Ši diena yra skirta atskleisti merginų galimybes IT srityje ir pagalvoti apie veiklas IT sektoriuje. 2016 m. balandžio 28 d.pasaulyje bus pažymima iniciatyvos „Merginos ir technologijos“ diena, tuomet įvairūs TTS partneriai visame pasaulyje organizuos renginius, skatinančius merginų domėjimąsi IT.

Nuo pirmosios „Moterys ir technologijos“ dienos, buvo suorganizuota daugiau nei 5,300 renginių, vykusių daugiau nei 150 šalių visame pasaulyje. Per visus šiuo metus, virš 177 tūkstančių merginų domėjosi IT ir galimai plėtos savo žinias šioje sferoje bei sieks profesinio tobulėjimo. Išsamiau apie šią gražią iniciatyvą rasite čia. Sudomino ši iniciatyva ir norite sekti naujienas? Prisijunkite Facebook

Lietuva taip pat prisijungia prie šios iniciatyvos ir, kaip kasmet, įvairios organizacijos ruošia įdomius bei patrauklius renginius merginoms. Galimi renginių formatai yra: karjeros galimybių pristatymo renginys, seminaras, darbiniai susirinkimai ir kt.

Balandžio 28 d. merginas į informatyvius renginius sukvies asociacija INPUT, Všį Baltijos edukacinių technologijų institutas, Kauno technologijos universiteto Jaunųjų Kompiuterininkų mokykla, Vilniaus kompiuterininkų akademija ir kt. Sekite planuojamus renginius Lietuvoje!